Resultaten

Wedstrijd Modern/jazz 16 november 2019

Hop en we zijn alweer toe aan de derde danswedstrijd van het jaar!
Hier alvast de resultaten van jazz:

Alvast proficiat aan iedereen! 👏

Solo junior 2 jazz:
5e: Britt
3e: Kenza

Duo children jazz:
1e: Ymke & Babette

Duo junior 1 jazz:
3e: Hélène & Lotte
2e: Free & Marthe
1e: Axan & Monrow

Duo junior 2 jazz
3e: Britt & Febe
2e: Julie en Kenza
1e: Fran & Ethel

Duo adult beginners jazz
3e: Noor & Silke
2e: Femke & Frann
1e: Helena & Jitske

Duo adults advanced jazz
3e: Auke & lore
2e: Morgane & Julie

Small group children jazz
6e: candygirls
5e: young believers
3e: Cosmo girls
2e: dancing monkeys
1e: Forever young

Small group junior jazz
8e: tainted lovers
7e: 4minutes
6e: the pink ladies
5e: the unstoppables
4e: jellynuts
3e: happy friends
2e: the fascinators
1e: Warriors

Small group adults jazz
4e: Expressio
3e: All Together
2e: Las Supervivientes
1e: Fuldance

Formaties children jazz
1e: Kidsteam 5e Wevelgem
2e: kidsteam 5e-6e lj zwalm

Juniors:
2e: Juniorteam Wevelgem
1e: juniorteam Zwalm

Adults:
1e: Kdt

Adults +24:
1e: dancemoms

Wedstrijd modern/jazz 3 november 2019

Solo junior 2 jazz:
4e: Britt
3e: Kenza

Duo children jazz:
3e: Ymke & Babette

Duo junior 1 jazz:
3e: Free & Marthe
2e: Hélène & Lotte
1e: Axan & Monrow

Duo junior 2 jazz
5e: Estee & Juna
4e: Britt & Febe
3e: Julie en Kenza
1e: Fran & Ethel

Duo adult beginners jazz
3e: Femke & Fran
2e: Noor & Silke
1e: Helena & Jitske

Duo adults advanced jazz
2e: Auke & lore
1e: Morgane & Julie

Small group children jazz
4e: Candy girls
3e: Forever young
2e: Young believers

Small group junior jazz
3e/4e: 4minutes & pink ladies
2e: Happy friends
1e: Warriors

Small group adults jazz
4e: Expressio
3e: All Together
2e: Las Supervivientes
1e: Fueldance

Formaties children
1e: Kidsteam 5e Wevelgem

Juniors:
1e: Juniorteam Wevelgem

Adults:
1e: Kdt

Adults 24:
1e: dance moms

Resultaten modern:
Modern solo junior 1
6e: Axan
4e: Arwen

Modern solo junior 2
7e: Camille
6e: Alix
5e: Yael
4e: Fran
2e: Noah

Modern solo adult 1
7e: Leen
6e: jene 
4e: Ella
1e: Helena

Modern solo adult advanced
3e: Julie
2e: Emma

Modern duo junior 1
7e: Noa & Hannah
6e: Elise en Nore
4e: Ine & Axan

Modern duo junior 2
7e: Merel & Amely
6e: Camille & Yael
5e: Marlon & Ethel
1e: Noah & Fran

Modern duo adult beginners
4e: Jana & Chloé
3e: Ella & Leen
2e: Jene & Auke
1e: Julie & Florianne

Modern duo adult advanced
2e: Morgane & Helena

Modern small group children
2e: who we are
1e: the dreamers

Modern small group juniors
4e: arcade
3e: Unleashed
1e: connected

Modern small group adults
5e: expressio
4e: we promishh
3e: cloud
2e: Dancefuel
1e: Jakeflo en company

Modern Formatie children:
1e plaats: kidsteam 6e lj Wevelgem

Modern formatie juniors
1e plaats: Mdt

Modern formatie adults
1e plaats: kdt

Wedstrijd modern/jazz 13 oktober 2019

Resultaten Showdance:

Showdance duo junior 1
1e: arwen en Elise

Showdance duo Junior 2:
2e: Yael en Camille
1e: Monrow & Femke

Showdance duo adults
2e: Stien & Noor

Showdance small group children
2e: dancing monckeys
1e: kosmoo girls

Showdance small group juniors
4e: tainted lovers
3e: the fascinators
2e: the unstoppables
1e: jellynuts

Showdance formatie children
1e: kidsteam zwalm

Showdance formatie junior
2e: Juniorteam zwalm
1e: Bis Amicis

Showdance formatie adults
1e: Pdt adults


Resultaten modern:

Modern solo junior 1
3e: Axan

Modern solo junior 2
6e: Yael
4e: Fran
3e: Camille
1e: Noah

Modern solo adult 1
8e: Ella
7e: Leen
4e: Jene
2e: Helena
1e: Julie

Modern solo adult advanced
2e: Emma

Modern duo junior 1
6e: Elise en Nore
5e: Noah & Hannah
2e: Ine & Axan

Modern duo junior 2
7e: Axelle & Jitske
4e: Femke & Arwen
3e: Marlon & Ethel
2e: Noah & Fran

Modern duo adult beginners
5e: yoni & Kenza
4e: Jana & Chloé
3e: Ella & Leen
2e: Jene & Auke
1e: Julie & Florianne

Modern duo adult advanced
1e: Morgane & Helena

Modern small group children
3e: fire on fire
2e: who we are
1e: the dreamers

Modern small group juniors
4e: arcade
3e: Unleashed
1e: connected

Modern small group adults
5e: expressio
4e: we promishh
3e: cloud
2e: Jakeflo company
1e: dancefuel

Modern Formatie children
1e plaats: kidsteam 6e lj Wevelgem

Modern formatie juniors
1e plaats: Mdt

Modern formatie adults
1e plaats: kdt

Dikke proficiat!


Resultaten van jazz:

Jazz dance solo junior 2
2e: Kenza
5e: britt

Jazz dance duo children
2e: ymke & Babette

Jazz duo Junior 1:
1e: Monrow & Axan
2e: Lotte & Hélène
3e: Free & Marthe

Jazz duo junior 2:
1e: Ethel & Fran
3e: Kenza & Julie
4e: Febe & Britt
5e: Estee en Juna

Jazz duo adult 1 beginners:
1e: Jitske & Helena
2e: Auke & Lore
3e: Stien en Jits
4e: Noor en Silke
5e: Frann & Femke

Jazz duo adult advanced
2e: Morgane & Julie

Jazz small group children
2e: forever young
3e: young believers
4e: candygirls

Jazz small group juniors
4e: pink ladies
3e: 4 minutes
2e: happy friends
1e: warriors

Jazz small group adults
1e: fuldance
2e: all together
3e: las supervivientes
4e: expressio

Jazz formation:
1e: kidsteam 5e lj

Jazz formation junior:
1e: juniorteam Wevelgem

Jazz formation +24:
1e: Dance Moms (onze volwassenen)

Jazz formation:
1e: kdt

Proficiat aan iedereen!

Wedstrijd Clip dance 12 oktober 2019

Waaaaauwww!

Krea schopte het tot in de finale met zelfs een eerste plaats voor Noah in clip 1 en 2 🥇
Yael eindigde als 3e in clip 2 en in clip 1 op een goede 6e plaats.
Maar ook in clip 2 kon Alix een plek bereiken in de finale.

Ook 3 adults schopten het tot in de finale voor clip 1:
3e plaats Delfien 🥉
4e plaats Lore
6e plaats Julie

Clip 2:
2e plaats Silke 🥈
3e plaats Delfien 🥉
6e plaats lore
9e plaats Julie

Wat een fantastische prestaties voor onze dansers en dit voor de allereerste keer dat zij dit deden. Deelnemen aan deze discipline verdient al een applausje. Want voor onze dansers was dit toch met een bang hartje. Maar dikke proficiat aan iedereen👏

De resultaten van het Belgisch kampioenschap Modern/jazz te Brugge op 4 mei 2019
- Belgisch kampioen jazz duo juniors advanced (Ethel & Fran)
- Belgisch kampioen jazz duo adults advanced (Jene & Finike)
- Belgisch kampioen jazz small group juniors (Happy friends)
- Belgisch kampioen jazz small group adults (las supervivientes)
- 2e plaats jazz small group adults (fuldance)
- 3e plaats jazz small group adults (expressio)
- Belgisch kampioen jazz formaties juniors (Mdt)
- Belgisch kampioen jazz formaties adults (kdt)
- Belgisch kampioen Modern solo juniors Noah Maertens
- Modern Solo adults advanced Emma Vandenbogaerde-Impens
- Belgisch kampioen Modern duo juniors Fran & Noah
2e plaats Marlon & Ethel
- Belgisch kampioen modern duo adults advanced Morgane & Helena
2e plaats Toon & Emma
- Belgisch kampioen modern small Group juniors Unleashed
- Belgisch kampioen modern small group adults Jakeflo
2e plaats dancefuel
- Belgisch kampioen modern formaties juniors Mdt
- Belgisch kampioen modern formaties adults kdt
- Belgische kampioen Showdance duo juniors Camille & Yael
2e plaats Monrow & Femke
- Belgische kampioen showdance duo adults Anse & Chloé
2e plaats Stien & Noor
- Belgisch kampioen showdance small groep juniors Warriors
- Belgisch kampioen showdance formaties juniors Pdt
- Belgisch kampioen showdance formaties adults Pdt

De resultaten van de Beker van België Modern/Jazz te Brugge op 4 mei 2019
- jazz solo juniors beginners
5e plaats Kenza
4e plaats Estee

- Jazz duo juniors beginners
6e plaats Kenza & Jana
4e plaats Femke & Arwen
3e plaats Febe & Britt
2e plaats Merel & Amely
1e plaats Estee & Alix

- Jazz duo adults beginners
6e plaats Noor & Silke
5e plaats Stien & Jits
4e plaats Frann & Femke
3e plaats Auke & Lore
2e plaats Florianne & Julie
1e plaats Helena & Jitske

- Jazz duo juniors advanced
1e plaats Ethel en Fran

- Jazz duo adults advanced
2e plaats Jene & Finike

- Jazz Small group juniors
1e plaats happy friends

- Jazz small group adults beginners
3e plaats expressio
2e plaats fuldance
1e plaats las supervivientes

- Jazz Formaties juniors Mdt
- Jazz Formaties adults Kdt

- Modern solo juniors
Poule b:
3e plaats Jana
1e plaats Fran
Poule a:
4e plaats Camille
3e plaats Yael

- Modern Solo adults beginners
Poule b:
8e plaats Jits
6e plaats Leen
3e plaats Ella
Poule a:
7e plaats Morgane
4e plaats Jene
2e plaats Helena
1e plaats Julie

- Modern solo juniors beginners
1e plaats Noah

- Modern solo adults advanced
2e plaats Emma

- Modern duo juniors beginners
Poule b:
6e plaats Jana & Elisa
4e plaats Axelle & Jitske
3e plaats Ine & Axan
Poule a:
2e plaats Femke & Arwen

- Modern duo juniors advanced
2e plaats Marlon & Ethel
1e plaats Fran & Noah

- Modern duo adults beginners
5e plaats Bente & Nele
4e plaats Julie & Leen
3e plaats Chloé & Babette
2e plaats Auke & Jene

- Modern duo adults advanced
3e plaats Morgane & Helena
1e plaats Toon & Emma

- Modern small group juniors
2e plaats Unleashed

- Modern small group adults
2e plaats Dancefuel
1e plaats Jakeflo

- Modern formaties adults
1e plaats kdt

- Showdance duo juniors
2e plaats Camille & Yael
1e plaats Femke & Monrow

- Showdance duo adults
2e plaats Stien & Noor
1e plaats Chloé & Anse

- Showdance small group juniors
1e plaats warriors

- showdance formaties juniors
1e plaats pdt

- Showdance formaties adults
1e plaats

Meer resultaten kan je vinden op http://www.buldo.be/nl/resultaten-16.htm en kies de juiste wedstrijd.

Resultaten Barcelona Dance Awards van 16 april 2019 - 22 april 2019:
- 1e plaats musical
- 1e plaats beste choreografie
- 3e plaats danstheater
- 3e plaats modern
- Barcelona dance Awards 2019 (beste school van het festival)